-
Meiltä myös edullinen rahoitus ilman käsirahaa alk. 0% korolla!
Ilmoitustyyppi Myydään Vuosimalli 2020 Sijainti Porvoo, UusimaaVetotapa Ketjuveto Moottori 125 cm3, 4-tahti Vaihteisto Manuaali Mittarilukema Ei ilmoitettu Toimituskulut 200 € Rek.nro Ei rekisterissä (Ajamaton ajoneuvo) Päivitetty 23.03.2020 Lisätiedot
RR 125 Motard 4T LC on Betan tyylikäs luomus supermotomarkkinoille. Tarkkaan harkitut yksityiskohdat ja useat RR kilpayörämalliston komponentit, sekä italialainen design muodostavat upean kokonaisuuden.
RR 125 on todella ketterä käsitellä ja siinä on huippuhyvät ajo-ominaisuudet. Voimanlähteenä toimii legendaarinen Yamaha/Minarelli 4-tahti moottori.
Voit tarkistaa moton tarkat tekniset tiedot ja historiatiedot omistajista, katsastuksista sekä vakuutuksista Rekkari.fi:stä. Hinta alkaen 2,90 €Meiltä voit myös vuokrata vene- tai autotrailerin käyttöösi!
Meiltä voit myös vuokrata vene- tai autotrailerin käyttöösi!
‹ PiilotaMotoliike: Snellman Motosport
Mestarintie 33, 06150 Porvoo - KarttaJäsenenä 15 vuotta-
Snellman Motosport , Facebookissahttp://www.facebook.com/SnellmanMotosport
-
RahoitusmahdollisuusPohjola, Santander, Aktiiviraha
* Nettimoto.com ei ota vastuuta ilmoituksissa mainittujen tietojen paikkansapitävyydestä, sillä ilmoitusaineisto perustuu myyjien antamiin tietoihin. Ilmoitetuissa tiedoissa saattaa silti olla puutteita tai virheitä, jotka eivät ole tahallisia. Ilmoitetut tiedot eivät siten ole sitovia, ennenkuin myyjä on ne pyynnöstäsi vahvistanut.
Soita:6195 €Beta RR MotardNettimoto ID 2364255PikalinkitCafe Racerit Crosskartit Cruiserit, chopperit ja customit Endurot, crossimopot ja minicrossit Helpot kaupat Karting-autot Katsotuimmat Kevarit Kiireelliset Kilpa-ajoneuvot Klassikot Maksiskootterit Moottorikelkat Moottoripyörät Mopoautot Mopot Motocross Motovideot Museoajoneuvot Mönkijät Osto-ilmoitukset Projektit Sivuvaunulliset Skootterit Streetfighterit Supermotot Sähköpotkulaudat Sähköskootterit Tarjoukset Tax free Tieliikennemönkijät Traktorimönkijät Trialit Triket Vaihdetaan VuokrataanBeta
Arvosteluissa
kaupankäyntiin Nettimoto.com
mobiililaitteissa -
Suositellut koeajot
-
Minimönkijät ja minicrossit tuovat perheen pienimmät mukaan moottoriurheiluunJutut
14.12.2020Minimönkijät ja minicrossit tuovat perheen pienimmät mukaan moottoriurheiluun
-
Uusi näyteikkuna vauhdittaa moottoripyörän myyntiäJutut
14.12.2020Uusi näyteikkuna vauhdittaa moottoripyörän myyntiä
-
Kawasaki Z 900 - Keskiluokan tehokuningasKawasaki ZKoeajot
04.12.2020Kawasaki Z 900 - Keskiluokan tehokuningas
-
Keskiluokan nakuvertailu – Kawasaki Z900 & KTM 890 Duke RKawasaki ZKoeajot
26.11.2020Keskiluokan nakuvertailu – Kawasaki Z900 & KTM 890 Duke R
-
BMW S1000RR – Astetta ratakireämpään suuntaanBMW SKoeajot
29.10.2020BMW S1000RR – Astetta ratakireämpään suuntaan
-
Haluatko tietoja motosta? Tilaa viralliset rekisteritiedot helpostiJutut
05.10.2020Haluatko tietoja motosta? Tilaa viralliset rekisteritiedot helposti