Can-Am Outlander
NOTES:
Hienossa kunnossa oleva Canikka hyvillä varusteilla; Lumilevy, vinssi, ohjaustehostin, kahvalämppärit ja suuri takatavarateline. Lopputalven lumille, metsään tai maantielle. Mukaan löytyy huolto- ja käsikirja. Renkaat hyvässä kunnossa, ja jos ajattelisi ottavan maantielle, niin meiltä järjestyy myös siihen soveltuvat renkaat väännettäväksi nykyisille vanteilleen.
Tunnit ja kilometrit näkyy kuvissa, ja viimeinen huolto tehty 394h kohdalla.
12kk koroton rahoitus järjestyy myös, soita ja kysyy lisää tarvittaessa.
Honda CBR
NOTES:
Vaihdossa tullut, melko siististi rakenneltu Hayabusan ruoka.
Koeajon myötä kaikki tuntuisi pelaavan, melko moitteeton peli yli 20 vuotiaaksi.
Kuvat puhukoot puolestaan.
Mittaristo ei alkuperäinen, mutta kilometrien "pitäisi" täsmätä.
Kulutusosatkin OK, joten ei muuta kuin baanalle.
Vaihtoja saa tarjota!
John Deere Gator
NOTES:
Siisti yksilö! Ohjaustehostin. Kaikki pelaa niinkuin pitääkin. 586ccm bensamoottorilla. Eli vähän ärhäkämpi kuin dieselversiot.
T2b- traktori eli kulkee 60 km/h ja saa ajaa T-kortilla tieliikenteessä.
Vaihtoja saa ehdottaa, lähinnä mönkijät ja pienkoneet kiinnostaa.
Rahoitus järjestyy!
Whatsapp 0407733973
Polaris Bigboss 6X6
NOTES:
!!! Black Week- tarjous voimassa vain tämän viikon !!!
Todellinen ammattipeli huikealla etenemiskyvyllä ja suurella 360 kiloa kantavalla lavalla soveltuu niin ammattikäyttöön kuin vaativalle metsänomistajalle.
Vakiovarusteisiin lukeutuu mm. Ohjaustehostin, kahvalämmittimet, 26" renkaat alumiinivantein, vinssi & etupuskuri.
Virallinen esite linkin takaa: https://www.polarisatv.fi/atv-ranger/sportsman/sportsman-6x6-570-eps/
Lisävarusteita saatava runsaasti, tukkikärryä, takavinssiä, tuulilasia jne.
Tarjoa vaihdokkia rohkeasti, saa olla muukin kuin mönkijä!
Polaris Indy
NOTES:
**päivitetty 25.2.2026. Tämä hinta ei ole vitsi ;) Nyt nopeimmalle todella sopivasti!**
Tästä viimeisen päälle reittitykki nyt todella sopivaan hintaan!
- 60kk takuu
- 7S- näyttö
- sähköstartti
- huippualusta reittiajoon heti vakiona!
- erittäin pirteä ja vähäkulutuksinen Patriot 650- moottori
Lisää faktaa:
https://polarismoottorikelkat.fi/snowmobiles/2025/650-indy-xcr-136-4/
Täysin ajamaton, juuri pakasta vedetty!
Polaris Sportsman
NOTES:
!!! Black Week-tarjous !!!
Kahdesti kivempi - Tuttu Sportsman 570, mutta kunnolla varusteltuna ja matkustajan mukavuuden huomioiden! Parempi varustelutaso kattaa ohjaustehostimen lisäksi jämäkämmän etupyöräntuennan, 26" renkaat alumiinivantein sekä sähköisen takaperän lukon (Turf-mode).
Linkin takana virallinen esite: https://www.polarisatv.fi/atv-ranger/sportsman/sportsman-touring-570-eps/
Tähänkin laitteeseen otamme vaihdokkeja vastaan!
Polaris Sportsman
NOTES:
Hieno paketti, valmis tien auraukseen! Iron Baltic- 152cm alueaura heittää tehokkaasti oikealle puolelle lunta ja telat takaa massaa ja pitoa!
Tästä valmiina vähän parempaa seppälää suoraan lumitöihin ja muuhun touhuun!
Teloilla voit ajaa ympäri vuoden ja pyörät tulee mukana, tottakai! Vaihtaminen 15min homma.
Mönkijässä on ohjaustehostin.
Otamme vanhat vaihdossa! Eniten kiinnostaa mönkijät ja pienkoneet.
Rahoitus järjestyy!
Whatsapp 0407733973
Polaris Sportsman
NOTES:
Suosituimman Polaris Sportsman 570 mönkijän ihan perusmallia tarjolla, erinomainen valinta koululaiselle maantiekäyttöön jossa ohjaustehostintakaan ei samalla tavalla kaipaa kuin lumi- ja metsäkäytössä. Totta kai varusteita löytyy tarjota silti pilvinpimein, suosituimpina tietysti talviaikaan lumilevypaketti + vinssi & kahvanlämmittimet. Ilmoituksen hinta pätee kuitenkin vain kuvien varustelemattomaan mönkijään.
Hieman kalliimpiin, erivärisiin nähden tässä ei ole ohjaustehostinta, 1" isompia alumiinivanteita eikä vinssiä vakiona. Muuten täysin samoja pelejä.
Tarjouspyyntöä ja kysymyksiä saa esittää suoraaan 0503654135 (myös Whatsapp!) tai sähköpostitse myynti@puutarhakone.fi