-
Ilmoitustyyppi Myydään Vuosimalli 1983 Sijainti Alajärvi, Etelä-PohjanmaaVetotapa Ketjuveto Moottori 50 cm3, 2-tahti Mittarilukema 6 500 km Päivitetty 08.08.2020 Lisätiedot
Tässäpä olisi siisti ns käyttöentisöity yksilö.Automat.Maalattu ainoastaan takalokasuoja ja etulampun kehys,koska aurinko haalistaa maalatut muovit.Muu on alkuperäistä.Lisäksi uusittu pakoputken käyrä ja takarengas.Ketjut ja rattaat uuden veroiset.Alkuperäinen pumppu löytyy,joka on jo harvinainen.Käy näinkin museointiin.Kaikki toimii.Paperit löytyy jotta saa rekisteriin sekä Aman todistus vuosimallista.Vaihto johonkin.
* Nettimoto.com ei ota vastuuta ilmoituksissa mainittujen tietojen paikkansapitävyydestä, sillä ilmoitusaineisto perustuu myyjien antamiin tietoihin. Ilmoitetuissa tiedoissa saattaa silti olla puutteita tai virheitä, jotka eivät ole tahallisia. Ilmoitetut tiedot eivät siten ole sitovia, ennenkuin myyjä on ne pyynnöstäsi vahvistanut.
Soita:1450 €Tunturi PappaNettimoto ID 2482601PikalinkitCafe Racerit Crosskartit Cruiserit, chopperit ja customit Endurot, crossimopot ja minicrossit Helpot kaupat Karting-autot Katsotuimmat Kevarit Kiireelliset Kilpa-ajoneuvot Klassikot Maksiskootterit Moottorikelkat Moottoripyörät Mopoautot Mopot Motocross Motovideot Museoajoneuvot Mönkijät Osto-ilmoitukset Projektit Sivuvaunulliset Skootterit Streetfighterit Supermotot Sähköpotkulaudat Sähköskootterit Tarjoukset Tax free Tieliikennemönkijät Traktorimönkijät Trialit Triket Vaihdetaan VuokrataanTunturi
Arvosteluissa
kaupankäyntiin Nettimoto.com
mobiililaitteissa
Suositellut koeajot
-
Minimönkijät ja minicrossit tuovat perheen pienimmät mukaan moottoriurheiluunJutut
14.12.2020Minimönkijät ja minicrossit tuovat perheen pienimmät mukaan moottoriurheiluun
-
Uusi näyteikkuna vauhdittaa moottoripyörän myyntiäJutut
14.12.2020Uusi näyteikkuna vauhdittaa moottoripyörän myyntiä
-
Kawasaki Z 900 - Keskiluokan tehokuningasKawasaki ZKoeajot
04.12.2020Kawasaki Z 900 - Keskiluokan tehokuningas
-
Keskiluokan nakuvertailu – Kawasaki Z900 & KTM 890 Duke RKawasaki ZKoeajot
26.11.2020Keskiluokan nakuvertailu – Kawasaki Z900 & KTM 890 Duke R
-
BMW S1000RR – Astetta ratakireämpään suuntaanBMW SKoeajot
29.10.2020BMW S1000RR – Astetta ratakireämpään suuntaan
-
Haluatko tietoja motosta? Tilaa viralliset rekisteritiedot helpostiJutut
05.10.2020Haluatko tietoja motosta? Tilaa viralliset rekisteritiedot helposti