-
Ilmoitustyyppi Myydään Vuosimalli 2019 (käyt.ott. 5-2019) Sijainti Noormarkku, SatakuntaVetotapa Ketjuveto Moottori 50 cm3, 2-tahti Mittarilukema 5 420 km Omistajia 1 Päivitetty 26.04.2020 Lisätiedot
Tästä jollekin toimiva ja luotettava Beta. Kertaakaan tämä peli ei ole jättänyt tien varteen. Betaan on tehty kaikki pakolliset huollot liikkeessä. Kaikki kuitit ja huoltokirja löytyy. Beta on alkuperäisessä kunnossa ja vakio. Ainoastaan kilventelineeseen on koskettu. Beta on kuin uusi ja edessä mukavia kilometrejä. Jotakin jäi varmasti kertomatta, eli jos tulee kysyttävää soita minulle numeroon 0456078545.
* Nettimoto.com ei ota vastuuta ilmoituksissa mainittujen tietojen paikkansapitävyydestä, sillä ilmoitusaineisto perustuu myyjien antamiin tietoihin. Ilmoitetuissa tiedoissa saattaa silti olla puutteita tai virheitä, jotka eivät ole tahallisia. Ilmoitetut tiedot eivät siten ole sitovia, ennenkuin myyjä on ne pyynnöstäsi vahvistanut.
Soita:3400 €Beta RR 50 SUPER MOTARDNettimoto ID 2514047PikalinkitCafe Racerit Crosskartit Cruiserit, chopperit ja customit Endurot, crossimopot ja minicrossit Helpot kaupat Karting-autot Katsotuimmat Kevarit Kiireelliset Kilpa-ajoneuvot Klassikot Maksiskootterit Moottorikelkat Moottoripyörät Mopoautot Mopot Motocross Motovideot Museoajoneuvot Mönkijät Osto-ilmoitukset Projektit Sivuvaunulliset Skootterit Streetfighterit Supermotot Sähköpotkulaudat Sähköskootterit Tarjoukset Tax free Tieliikennemönkijät Traktorimönkijät Trialit Triket Vaihdetaan VuokrataanBeta
Arvosteluissa
kaupankäyntiin Nettimoto.com
mobiililaitteissa
Suositellut koeajot
-
Onko uusi Suzuki Hayabusa maineensa veroinen?Suzuki GSXUutiset
08.02.2021Onko uusi Suzuki Hayabusa maineensa veroinen?
-
CF Moto CForce 625 – Perusvarma puurtajaCFMoto C ForceKoeajot
02.02.2021CF Moto CForce 625 – Perusvarma puurtaja
-
Harley-Davidson Softail Standard – Sopivan pelkistettyHarley-Davidson SoftailKoeajot
25.01.2021Harley-Davidson Softail Standard – Sopivan pelkistetty
-
Minimönkijät ja minicrossit tuovat perheen pienimmät mukaan moottoriurheiluunJutut
14.12.2020Minimönkijät ja minicrossit tuovat perheen pienimmät mukaan moottoriurheiluun
-
Uusi näyteikkuna vauhdittaa moottoripyörän myyntiäJutut
14.12.2020Uusi näyteikkuna vauhdittaa moottoripyörän myyntiä
-
Kawasaki Z 900 - Keskiluokan tehokuningasKawasaki ZKoeajot
04.12.2020Kawasaki Z 900 - Keskiluokan tehokuningas